Reakcia na: Johny #5628:
musím jednoznačne s Tebou súhlasiť. Už sme tu to raz rozoberali. Áno Furča má kopu spojov, ale pozri sa ako jazdia...všetko ide naraz a potom dlhšiu dobu nič... a takto to je aj v špičke aj v sedle...
A k Ťahanovciam, katastrofa, večer iba L11 a to raz za 30 minút... niečo neskutočné... a nech mi tu nikto nepíše, že z Palackého ide L27 a od MB L34 a L36. Áno idú, ale L27 kým zájde na stanicu a príde na sídlisku, na sídlisku je už aj tá L11 na ktorú sme dosť dlho museli čakať. A podobne aj keď by niekto išiel na L34,36. Prestup a dotrepanie sa na sídlisko, to sa radšej oplatí počkať na L11.
5
Skôr by som čakal ponosy na dopravu po 19.00. Ak sa chcem vtedy dostať z Palackého na tieto sídliská, tak kým na Ťahanovce idú 2 spoje (L11), na Furču až 8 spojov (L15, 18, 30, 32) za hodinu. Asi každý uzná, že toto je skutočný výsmech Ťahanovčanom do tváre. Nie doprava v špičke.