Reakcia na: tbus #54967:
podľa môjho názoru čo sa týka linky 18, 50, 55... linku 18 mali nechať tak ako je nakoľko je využívaný aj posledný spoj. A nie tak ju dos... kombináciu liniek 50 a 55 mali urobiť tak že jednu linku s menším počtom spojov mali rozdeliť medzi linky 18 a tú druhú linku a tým padom by bolo lepšie obslúženie a takéto kombinácie by sa dali urobiť na viacerých linkách. A proste 18 zrušiť cez víkendy je úplný nezmysel.
TA
V #54943 som ale poukazoval na niečo na iné (čakanie na spoj:
1. buď počkám doma na svoju vysnívanú L 18 (čakanie do 60 minút)
2. alebo sa prejdem 5 - 10 minút k amfiteátru, kde mi najneskôr do 10 minút príde L 6 alebo L 9, medzitým môže prísť aj L 19 (teda čakanie 10 + 10 = 20 minút).
Tým len chcem poukázať, že 60-minútový interval je volovina.