Reply on: Dispecer #54958:
Kde a prečo? Keby sa obmedzili intervaly v špičke zvyšilo by sa na vikend a sedlo. 12 minutovy interval plus 50 a 55 to je až veľmi prehnany luxus na taku ulicu a nevyhovarajte sa že ten 12 min interval je pre THC na tej 18ke lebo ani tam to nie je až tka treba podľa mňa keď od tesca jazdi L27 a da sa na ňu prestupiť z 5é a55.Viď prispevok od Tbusa #54967
TA
V #54943 som ale poukazoval na niečo na iné (čakanie na spoj:
1. buď počkám doma na svoju vysnívanú L 18 (čakanie do 60 minút)
2. alebo sa prejdem 5 - 10 minút k amfiteátru, kde mi najneskôr do 10 minút príde L 6 alebo L 9, medzitým môže prísť aj L 19 (teda čakanie 10 + 10 = 20 minút).
Tým len chcem poukázať, že 60-minútový interval je volovina.