Reply on: eMareq #54953:
nuz preto, cit.: "Toto diskusné fórum je určené predovšetkým pre debaty o košickej doprave." Je dobre zistit prave debatou na fore tohto typu, ci moj subjektivny dojem z chybajuceho prepojenia urcitej vetvy kosickej MHD zdielaju i ini ludia. Nic viac, nic menej.
A potom latat, platat.
5
A čuduj sa svete, zrušila sa L18... a nikto mi to nechce vysvetliť. ?