Reakcia na: Tizo #46989:
17ka ma zdokumentovane meskania az do 20 minut (staci sa postavit v popoludnajsej spicke pred Novu nemocnicu a sledovat, na kolke svetla 17ka prejde). A to, ze neprisiel nejaky spoj, kludne moze znamenat aj to, ze zostal tych 20 minut visiet v zache...
TA
odpoveď na otázku číslo 3 : v KE niekedy boli skutočné zrýchlené spoje? Nevšimol si. To by boli len linky, ktoré boli označené špeciálnou číselnou radou s jazdnou dobou takmer úplne rovnakou, akú mali bežné linky. Takže ich zrušenie, resp. nahradenie bežnými linkami, je správny krok.