Reakcia na: eMareq #46796:
Takže bude sa zastavovať na dvoch zastávkach s rovnakým názvom? Nebude sa zastávka na Kuzmányho premenúvať? Všetky linky až na L2 budú po novom zastavovať na oboch stanovištiach, čiže zmysel by to dávalo.
?
Isidor
http://korzar.sme.sk/c/4407346/ministerstvo-peniaze-na-autobusy-nedalo.html
Hej, Prešov žiadal sám viac, než bola celková stanovená suma na všetky projekty dokopy ?
Postaviť trať nie je nutné, ale podmienkou pre projekty je nahradiť novými vozidlami nejaké (naftové) autobusy. Takže na OBNOVU trolejbusov či električiek sa to použiť nedá, jedine na doplnenie vozidlového parku, ak zároveň s tým zrušíš nejakú autobusovú linku (čo napr. vďaka duobusom môžeš).