Reakcia na: Esicko #4115:
Az odide do dochodku komunisticky rudofasisticky management DPMK na cele s uzasne vzdelanym a rozhladenym sudruhom Dutkom, mozno, opakujem mozno sa vam zacne blyskat na lepsie casy. Ale skor nie, pretoze obyvatelia Kosic maju sklony preferovat a zboznovat zasluzenych komunistov, ktori ich okradli o vsetko. Konkretnejsi nechcem byt, pretoze urazka ustavneho cinitela.

. Myslim, ze aj tak je to nejaky prinos. Pomaly dalej zajdes
KVKV
V Brne sa robili skúšobky po vozovni v Medlánkach s T3 s povodnými čelami. To fakt chcú zase prerábať čelá na už dodaných T3? Veď už bolo počítané pri ich výrobe s prevádzkou s vv. Jednotný design síce posobí estetickejšie, ale nie je to nutnosť. Vo Viedni kedysi jazdili vleky c1 so starými dvojnáp. vozmi.