Reakcia na: pershing #39649:
Možno v podniku ešte nikomu neťuklo, že treba aj BUSE prestaviť. Kým na to príjdu, začnú s tým niečo robiť a kým to bude celé hotové, tak to tak skoro nebude. Veď zatiaľ mali čas len v noci zo soboty na nedelu, z nedele na pondelok. 2 dni a 2 noci nestačili.
810zssk