Reakcia na: PTI #35058:
,,keby nebolo DF-imhd,tak by sa kompetentný tvárili,že je všetko v poriadku???" Toto je akože čo???Ved oni to velmi dobre vedia,imhd čítajú aj oni,ale fakt je pre nich teraz asi prioritou riešiť zástavky a ich názvy.
eMareq
Re #35068 Isidor: Ak niektoré CP majú platnosť od 1.7.2007 sú tam uvedené nové zastávky (samozrejme, nikto si hlavu nelámal, že ešte platia staré a o nejakej zmene názvu nikto ani bu ani mu). A také si nenašiel, že Slovenská televízia namiesto Skladná? ?
Re #35067 Dimi: Lebo EHMK, mesto kultúry a športu. ?
Re #35063 PTI: ? ? ? ? ? ?
Re #35062 Arksun: Asi takto? http://194.213.60.4/DataFTP/JRPortalData/200/20080628/200_(675_3)T.pdf ?
Re #35059 5: Ale ja som len tlmočil o mi povedal RD, on nevravel, že to nejde spraviť.
Re #35057 PTI: "Hrozí, že aj v septembri naďalej potrvá obmedzený prázdninový režim MHD."
Neviem, ale ten prázdninový režim je tu 8 rokov...
Re #35055 PTI: Na magoriáte nie sú schopní také čosi vymyslieť, tak to radšej hádžu na druhých. Možno je to aj dobre, lebo keby to vymýšľala nejaká "odborne spôsobilá" osoba podľa vzore SKK, bola by to katastrofa. Ale má sa založiť naspäť ÚDI ako kedysi dávno bol.
Re #35054 PTI: Posledná veľká investícia bola trať na stanici a predtým Južná trieda, dajme tomu, že ešte to esíčko pod mostom VSS. Inak sa vymenili po dva páry 2 až 3 metrových kusov koľajníc do oblúkov a eto vsjo...
Re #35053 Vladimír: Zastávky som neprekladal ja, ale Riaditeľ dopravy. Keďže vidím, že je viac negatívnych ohlasov, pokúsim sa mu to pretlmočiť.
Re #35052 TA: Áno sú.