Reakcia na: eMareq #3389:
Nové kone! Tie vlaňajšie odišli do salámu

....alebo Miss dpmk - keď sa Ti páči...

Mne osobne sa paci, akurat bude bude problem s kolesami. Nejake hrackarske auticko padne za obet
. Samozrejme nie len ten jeden, ale aj dalsie ine - z minulych rokov.
?

KVKV
Prezraď aspoň niečo.
Má to byť niečo z histórie alebo nejaká novinka.
Keď model ,tak ma ešte napadne ,kedysi sa tam vystavoval akýsi model 1:45 košickej električky...
Aspoň naznač.
Ešte by to mohol byť "ŠARIŠ"(103). To zase taká velká nádhera nebude.