Neujedeš a usměješ se, trénuje řidiče MHD ředitel Dvořák
http://zpravy.idnes.cz/neujedes-a-usmejes-se-trenuje-ridice-mhd-reditel-dvorak-pg7-/praha.asp?c=A080417_141940_praha_pei
http://zpravy.idnes.cz/neujedes-a-usmejes-se-trenuje-ridice-mhd-reditel-dvorak-pg7-/praha.asp?c=A080417_141940_praha_pei
, vraj sa v autobusoch vyzna ako murar v patologii. Aspon z toho co som zatial pocul
TA
Ďalej sa stáva, že ak naskočí signál voľno pre električku idúcu zo Zimnej počas zelenej pre autá idúce tiež zo Zimnej, tak sa okamžite zruší zelená pre chodcov v rovnobežnom smere. Predtým to tak nebolo a v tú chvíľu ešte mohli vstúpiť chodci do križovatky.
Na záver rečnícka otázka : dokedy bude fungovať táto CSS ešte horšie, než fungovala donedávna