Reakcia na: Josip3211 #32742:
to heslo mozno pomaha motivovat kosickych hokejistov, ktorí maju timove(kolektivne) citenie, ale urcite sa nechytí medzi vodicmi, kde su skupinky....jedna by aj sla do toho, druha radsej zalezie pod kamen a tretia pozera len na seba a je spokojna so status quo.....
KVKV
To je niečo úplne iné.
Zavedenie emtestu bola náhrada jedného systému iným – nefungujúcim, z našich peňazí.
V prípade, že by Stoptaxi krachlo, tak sa nič nedeje, mhd zostane rovnako „kvalitná“ ako predtým.
A ešte k emtestu:
Ja myslím, že sa v dpmk velmi osvedčil. Ten systém im zarába , zvyšuje tržby. Niektorým „manažerom“ na Bardejovskej ten stav až velmi vyhovuje a na kritiku celkom pobavene reagujú.
Skús sa prejsť nejakým busom, a sleduj ludí u označovača. Ešte stále je mnoho prípadov, ža to odčíta viac než by malo, že namiesto príkazu o prerušení jazdy pri výstupe to „naúčtuje“ ďalšiu jazdu.
Fakt to niekedy sleduj. A čo revízori! Ich nezaujíma , že na označovači je blud namiesto správneho času. A sťažuj si... Kde?