Reakcia na: KVKV #32706:
No neviem. Mam pocit, ze mas neskutocnu iniciativu. Ja tomu vravim, ze prilisna iniciativa je horsia ako nas triedny nepriatel ? . Tusim si tu spominal, ze dlhu dobu nezijes v Kosiciach. Raz tu uz take bolo, ze poslanci riadili DPMK z Bratislavy. Hadam si to nechces skusit aj ty priamo z ciech, ci v akej chmare to zijes ? .. Ozaj.. Milujem takychto ludi, co vsetko vedia. S hlavne ked vedia vsetko o meste, kde neziju. Nastahuj sa tu a skus si to sam... ?
KVKV
Ale ja o tom viem, výsledný stav návrhu l.v. hodnotím ako najmenšie zlo z možných, ja 1018 nevyzývam k odstúpeniu.
Ale niektoré „perly“ l.v. sú čistým výtvorom linkotvorcov bez zásahu starostov či iných. Včetne „perel pridružených“ viď moj príspevok ohladne „nemožnosti“ zriadenia niektorých zastávok.
Urobte si s 1018 niekedy dopravnú vychádzku na Rastislavovu....
Kolko ludí (okrem starostov a podobne) sa vlastne podielalo na linkotvorbe ? Vás dvoch poznám. Možem vedieť ich mená? Práce to dalo dosť, tak nech sa nehanbia a vystúpia z anonymity.
(G.R. netreba uvádzať, už to tak býva ,že jeho podpis bude na návrhu)