Reakcia na: KVKV #32586:
Viem si predstaviť maršrutky ako vyplnenie trhovej medzery napr. na Furči v oblastiach Bielocerkevská, či Charkovská - Krosnianska - Ovručská. Nedávno som spočítal, že obyvateľ najspodnejšieho vežiaku na Bielocerkevskej musí k najbližšej zastávke OC Torysa vyšliapať 113 schodov. Skúste si to predstaviť každý deň alebo že máte 80 rokov...
, postavená na báze koľajovej dopravy, už testuje v uliciach Bratislavy
Isidor
http://www.srandaweb.com/pic/2008/brezen/2114.jpg
Re #32600 dragula: ešte je nutné doriešiť niekoľko technických detailov (ako už kolega spomínal, umiestnenie a napájanie palubného informačného a odbavovacieho systému, ďalej zariadenia na prehadzovanie výhybiek, zvončeka a v neposlednom rade plošiny pre vozíčkarov), ale ak všetko dobre pôjde a €-fondy sa budú sypať, tak predstavenie bude súčasne s otvorením euroelektričkovej trate na Sídlisko Ťahanovce.