Reakcia na: KVKV #32574:
Byť členom predstavenstva v DPMK je dobrý flek. Člen/členovia môže/u svojou neschopnosťou spôsobiť škody aké len chce/ú, ešte mu/im za to tam hore poďakujú (námestník reprezentujúci VZ) a možno dostane/ú aj nejaké odstupné.Stiahnite si a čítajte 1. stranu: http://www.ios.sk/pdf/AH200711.pdf
KVKV
Buď sa spamätá , začne poskytovať kvalitnejšie služby a bude spolupracovať s ostatnými integrovanými dopravcami, alebo skončí.
S DPMK sa už inak jednať nedá, tam je to zhnité, valí sa to do priepasti a strháva to zo sebou aj tých dobrých , čo boli blízko.
Proste s dopravou v Košiciach sa musí začať nanovo a inak.