Reakcia na: 810zssk #31596:
Sice to nie je k novemu LV ale tiež "košický názor" z vysielačky sa ozvalo niekedy pred včerom "povedzte totim hore naj zrušia toto otvaranie na gombik bo to ludia nevedia ta to totalna debilina naj to robia dakde v rumunsku a ne košiciach" ?
eMareq
Re #31584 matway: Poniektorí starostovia nepochopili (alebo rovno nechcú pochopiť), že MHD nie je o individuálnych predstavách/potrebách, kde by čo malo ísť, lebo to nie je súkromná doprava pre seba a ich voloičov.