Reakcia na: Peter55 #31595:
Nerozhoduje sa. Mesto na jednej strane deklaruje, ze chce podpovrchovu dopravu, na druhej strane velmi dobre vie, ze na to nebudu peniaze.PTI: Vidim, ze nadalej odmietate vybudovanie prestupneho terminalu na NO. Situacia, ked substrat prestupujuci z elektricky na inu trakciu musie prebiehat cez cele uzemie NO je neprjatelna. Odmietam zastavkovu turistiku a mylsim, ze nie som jediny.
Peter55
Aj ja by som bol profesional keby ste mi na Furču nayebali 20 liniek z každej diery, nemocnice, obce, DP atď ?