Reakcia na: Papyr #3138:
Okolo 19. by som priam povedal, že vôbec. Nech žijú ČD a Zločinecká Spoločnosť.I.
Ale v zásade s Tebou súhlasím, myslíš, že by tá trasa mala šancu na úspech. Akurát mi vadí nasledovné:
BM