Reakcia na: Leia7 #28391:
Toto co si napisala bolo trosku od veci nezda sa Ti? Preco by si mala byt zamrznuta ked bude chodit L18 na THC?Nevidim ziadne logicke vysvetlenie. Mozes mi to vysvetlit?
A ty nemas casu citat historiu?Tak to musis byt velmi zaneprazdnena osoba. ? ? ?
to je moja zásadná pripomienka k novému LV.

grofmathias
presne tak, neuvážene dimenzované spoje, veľké tam, kam ich netreba, malé tam, kde je potrebné väčšie.
ehm, Solarisy sú poľské, kazia sa....vizitka výberových konaní ?. Žiaľ.
Podhradová je fakt blbo riešená, okrajovo L29 a L16. Tá linka 30 je smiešna, mohli ju potiahnuť dlhšie, ale čo už...
Zmeny zastávok tiež nie sú najlepšie, i keď je to pozitívne. Havlíčkova=UVL radšej,atď