Reakcia na: Irisak #22646:
Dovoľ, aby som Ti úprimne poďakoval že navštevuješ túto stránku. Nič okopírované nebolo, a bolo to odsúhlané autormi tejto stránky, pod jednou podmiekou (zmenou) na ktorej pracujem. Tento popis bol spustený len skúšobne, pretože sa bude meniť celá štruktúra a tým bude spustený popis komplet vozidiel. Snáď si nemyslíš že som natoľko sprostý, že budem mať to isté na 2 stránkach... Po novom tam budú animácie, nákresy, popisy, celková zmena toho čo tam je teraz. A keď sa na to nevieš pozerať, nepozeraj a neodsudzuj keď nemáš info overené. Nevylievaj si tu spory, už je to otrepané.
Pivix