Reakcia na: Diggi #22644:
myslim že stoji za zmienku aj totohttp://kosice.ustecketramvaje.com/typy/b952.htm
original okopirovane z imhd....do poslednej bodky...nespomínam, žeby sopliak dostal autorske prava.....a toto kopirovanie nie je prvé, bolo ich viac....
5211
to jak na poziadanie zakaznika. to akoze niaka firma teraz povie
ze chce predat vsetky eliny tak sa teraz predaju