KVKV:
V HSMD doslo pred 2-3 mesiacmi po dlhych rokoch k zmene vedenia. A neda sa od nuly zrazu fungovat na 100 percent. Vsetko je v planoch a tie sa len rozbiehaju. A zakladom celej tej snahy je rozumna dohoda s DPMK, na ktorej sa teraz pracuje.
Co sa tyka tbusovej trate, mozem vsetkych pritomnych upokojit, ze ziadna stavba tbusu na KVP tento rok urcite nebude. A ak vobec bude oprava el.trate na Csl.armady, aj to budeme radi.
V HSMD doslo pred 2-3 mesiacmi po dlhych rokoch k zmene vedenia. A neda sa od nuly zrazu fungovat na 100 percent. Vsetko je v planoch a tie sa len rozbiehaju. A zakladom celej tej snahy je rozumna dohoda s DPMK, na ktorej sa teraz pracuje.
Co sa tyka tbusovej trate, mozem vsetkych pritomnych upokojit, ze ziadna stavba tbusu na KVP tento rok urcite nebude. A ak vobec bude oprava el.trate na Csl.armady, aj to budeme radi.
Diggi
http://www.autodielymv.sk/ponuka.html