Reakcia na: *SOLARIS* maniak #21257:
lol ja som zase videl nejakych naruzivych fanusikov pri dnesnom rannom foteni trolejbusov na lingove tam v jednom odparkovanom trolejbuse sedeli a namna z neho cumeli taki dvaja tipci, neviem co boli ale mozem prehlasit ze neboli to vodici ?
Ja myslím, že hej.
TA