Samozrejme, niektorí

Spoznáte ju väčším písmom pri výraze "MANIPULAČNÁ JAZDA" na bočnom paneli (doteraz veľkosť písma rovnaká ako pri cieľoch v hornom riadku) a na vnútornom paneli sa zväčšili číslice pri údajoch pásmo a čas (niečo podobné ako DPMBrno). Keď budete vidieť vonku, dajte mi vedieť per sms.
Sarko
Aké somariny? Je to diskusné fórum, každý si môže napísať, čo chce.
K tomu SU18, škoda, že si nereagoval na môj konkrétny príspevok. Nie som si vedomý toho, že by som niekde hovoril o tom, že do KE budú dodávky SU18. Viem tiež len o jednom SU18 a jednom SU15 CNG len preto, aby ich mohol DPMK prezentovať.