Reakcia na: Sarko #182:
"...Iste uznas, ze pri financnej narocnosti stavby postavit sucasne T-trat aj na useku Tri brody-N.O. a Sturova-Lunik IX pre buducu trolejbusovu L11, resp. v useku Mlynska basta-Vojenska-Tr.KVP-Blsak pre buducu trolejbusovu L34 jednoducho naraz nejde. ..."
.
.
Sarko
Nesuhlas. Preco tahat do Myslavy 15 min. interval, ked tam staci 30 min.? Zase 30 min. interval na L72 by sa zle prekladal, preto Vlada napadla myslienka:
L70 => Lingov-Nam.osloboditelov;
L72 => Myslava-Trolejbusova.
Teoreticky by to mohlo byt aj opacne (co by asi Tebe vyhovovalo viac):
L70 => Myslava-Trolejbusova;
L72 => Lingov-Nam.osloboditelov,
lenze Vladimir chcel svojim navrhom ponechat povodne trasovanie L70 (s predlzenim na Nam.oslob.), co je vsak logickejsie, nez druha moznost, ktoru som uviedol.