Reakcia na: veteran #9245:
Nie.To je zabudované v terajšom trolejovom vedení.Najviac ich je práve nad nástupišťami električky pri SOŠA,mojej alma maťere... ? Ešte to chcem zdokumentovať,kým to raz v noci nevymenia za plastové.Pár ich je aj smerom dolu do mesta...
Tatranka