Reakcia na: Dispecer #9206:
V noci zo 4. na 5. júla bude mať skúšobnú jazdu (od polnoci do 4. rána). V piatok 5. 7. 2013 bude predstavenie na tamojšom Városház-tér.
To v osemdesiatom piatom v ČSSR zamestnával DPMK na praxi osemročné deti ???
Sheep221
O zlej kredibilite 1. verzie som sa tiez dozvedel ale sam sa neviem k tomu vyjadrit, az taky prehlad nemam aby som vedel ktore fotky kto fotil a odkial pochadzaju a ktore udaje su pravdive, aj ked by som povedal ze knizka je urcena skor beznym ludom ktori sa zaujimaju mozno len o zivot v mestach(urbanizmus) alebo historikom ktori to citaju koli hrubemu prehladu a nie sotousom ktory si vsetko zapisuju, zaznamenavaju a mozno aj pamataju. Aj ked suhlasim s tym ze kradnut fotky a dalsie veci a vydavat to za svoje je primitivne.