Reakcia na: Dispecer #9206:
V noci zo 4. na 5. júla bude mať skúšobnú jazdu (od polnoci do 4. rána). V piatok 5. 7. 2013 bude predstavenie na tamojšom Városház-tér.
To v osemdesiatom piatom v ČSSR zamestnával DPMK na praxi osemročné deti ???
KVKV
Košice proti tomu stále hrajú druhú až tretiu ligu ! Budú mať Košice historickú T3 ??? Kedy ?
Inak viete ,že na historické rekonštrukcie možno čerpať peniaze z eurofondov ?
///radšej som to nemal spomínať, lebo hneď začnú spod kameňa vyliezať rozni "historici" , veď ide o peňežky, splodia zase nejaký disneyland-vozítko a peňežky si kešeň najdú///