Reakcia na: KVKV #9145:
Príležitostne by sa to dalo zistiť.Pointa je v tom,že USS v rámci podniku zakázal akékoľvek aktivity nesúvisiace s výkonom práce pre firmu,čo je logické.Za Rezeša taká iniciatíva ľudí z RD mohla vzniknúť,len to už nestihli... ? Teraz ja na Prvom mieste po zisku bezpečnosť v zamestnaní aj voľnom čase na všetkých úrovniach ľudskej činnosti a nečinnosti,House keeping,Energetický management,Cost saving,enviroment a iné hyperdôležité veci.
Pokiaľ dačo nemá Haniska,tak je to v háji a u nich som T212 nevidel,ale to neznamená,že tam žiadna nie je.
Skôr by som prijal nejaké foto toho montážneho voza... ?
mi.v
Tá T212 možno skončila takto: http://www.poziadavka.sk/ponuky/ponuka-42976/ (ak by to stadiaľ zmizlo, tak citujem: "Odpredáme lokomotívu rady T212 na náhradné diely , najlepšie komplet.")
hm, ak by bola za dobrú cenu