Reakcia na: mi.v #9106:
Nonstop každy jeden vyťaženy určite nie su to bolo dakedy keď začinali, teraz ich je veľa a sú slabé a silné dni kedy vykrývaš zo zisku silného dňa stratu slabého. Ale pisal som hlavne, že 3€ je na Košice minimum, ak by to bolo menej už by sa velmi zarobiť nedalo, niekto tu pisal "keby boli taxiky za 2€". Viem o čom pišem keďže som to robil.
Dispecer
http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/4940-Navrh-GVD-20132014-pre-osobnu-dopravu/
Preto by som sa rád opýtal:
Akou linkou MHD (okrem N71) ľudia budú cestovať na vlaky o 04:08, 04:13 a 04:18, resp. dnes cestujú na vlaky o 04:15, 04:20 a 04:25? ?
N1 > Staničné nám. príchod 03:10
N2 > Staničné nám. príchod 03:14
N3 > Staničné nám. príchod 03:52
N71 KVP > Jakabov palác 03:52
N71 Lingov > Jakabov palác 03:50