a citali ste to? Dakto jej oblial nohy a ona si to ani nevsimla. Keby to bol umyselny utok tak by jej to chrstol do tvare. Toto je skor nehoda. A vodic ma kontrolovat kazdy batoh ci tam nie je kyselina, vybusnina, drogy nieco pasovane alebo kradnute?
VLK
neviem čo je chybou označníkov, ale tam to bude skôr korózia... čo sa týka označovačov, tak je to bežná prevádzková záležitosť... a lepšie je to nahlásiť vodičovi - môže skúsiť na konečnej prefúknuť štrbinu označovača alebo nahlásiť závadu... aj pre revízora platí, že ak to nahlási cestujúci vodičovi, berie sa to ako závada... ak nenahlási - podľa prepravného poriadku si má označiť v najbližšom inom označovači...