Reakcia na: TA #8086:
Ja by som v KE prijal zachovale K2, resp. z našich niektorych dvojiciek by som vramci rozsirenej GO nechal urobit spojene vozy prípadne este aj so strednym nizkopodlaznym clankom ?

ďalej číslo správy a potom takého panáčika s bublikou, tak naňho klikni a už môžeš písať
a nezľakni sa, že ti v okne, kde budeš písať nebude ukazovať tak ako predtým Re číslo správy a tak (už si to presne nepamätám
TA
"Celková hodnota zakázky včetně desetiletého servisu je 1,85 miliardy korun, většinu peněz zaplatí Evropská unie."
--->>> hlúpi sú tí Maďari – na také niečo míňať cudzie €. Nie ako my, Slováci, ktorí ich poctivo šetríme.