A to som ešte nespomenul tie fajn studené laminátové sedačky v T3-kách.
Takže zime zdar a zvlášť DPMK ?
Takže zime zdar a zvlášť DPMK ?
Pokojne to sem prekopírujem celé, ak si niekto bude chcieť utvoriť vlastný názor...
LABTEC