Žeby to boli nové vozy pre DPMK, to Raši tak skoro pohol zadkom a začal plniť predvolebné sľuby...? (ha - ha)
A tá L12, to je tiež taká podivuhodná linka, Pred 2 týždňami som ju robil 2 dni po sebe (poobede, rôzne služby) a trocha mi uniká dôvod nasadzovania SU15 - vyťaženosťou, jedine ak nízkopodlažnosťou kvôli golfistom...
"Nestojíme, máme spoždení, ale já vám trochu přibrzdím..." v Barme na tento spôsob zrýchlenia dopravy prišli už dávno, čo takto ho vyskúšať v KE, kúzelné by to bolo napr. na L 12....
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
tbus
Teraz mi napadlo, že som tam napísal do popisu blud, lebo 55ka tadiaľ vtedy ešte nechodila... Nevie niekto vylúštiť číslo linky z fotky? ?