Takže máme historicky prvý voz T3 v novom "unifiku" - a je to béčko zo súpravy 363+357, už len 363 a znovu do súpravy. Dôkaz:
http://www.k-report.net/ukazobrazek.php?soubor=528810.jpg&httpref=48/568 - meno autora sa dozviete priamo v odkaze!
http://www.k-report.net/ukazobrazek.php?soubor=528810.jpg&httpref=48/568 - meno autora sa dozviete priamo v odkaze!
redburger