Reakcia na: tbus #5539:
to je pravda, značenie na slovenských cestách je úbohé.Na 2. strane aj toto úbohé značenie je terčom viacerých skupín obyvateľstva, ktoré si okrem iného zarábajú zberom a predajom druhotných surovín. Čo sa týka konkrétnej diery na horizonte za Ždaňou, tesne po záplavách boli pred ňou v smere od Ždane minimálne 3 značky, z opačnej strany ani 1. Kam zmizli, vieme si domyslieť.
gabo5607