Inak ako to je s tou cestou za Nižnou Hutkou? vôbec s ňou niečo robia? Alebo sa stále hýbe zem? Už skoro 2 mesiace existuje linka X28, a počul som že z cestou sa nič nerobí lebo ešte sa pohybuje. Takže keď sa teraz bude zosúvať hlina 30 rokov môžeme čakať na novú linku v Košickej MHD x28? ? ?