- Električka linky H11 bude premávať po trase linky 11 z Nám. Ľ. Štúra do Rače. Prestup medzi električkou a autobusom bude na zastávke Detvianska / Čachtická. Odchody budú nasledovné:
- z Nám. Ľ. Štúra do Rače: 08:30, 09:50, 11:10, 12:30, 13:50, 15:10, 16:30; spoj o 17:50 len po ŽST Vinohrady
- z Rače do centra: 09:20, 10:40, 12:00, 13:20, 14:40, 16:00, 17:20
- Autobus linky H56 bude jazdiť medzi zastávkou Čachtická a depom na Východnom. Odchody budú nasledovné:
- z Rače na Rendez: 09:00, 10:20, 11:40, 13:00, 14:20, 15:40
- z Rendezu do Rače: 10:05, 11:25, 11:50, 13:10, 14:30, 15:50, 17:10 - posledný spoj, z Rače ide do Vozovne Petržalka s prepravou prípadných záujemcov
Okrem historických vozidiel je možné použiť električky 3, 5, 16 s prestupom v Rači (zastávka Detvianska / Čachtická) na autobusy liniek 52 a 56 alebo električky 2 a 4 s prestupom na Zlatých pieskoch na autobusy linky 56.