- Autobusová stanica Mlynské nivy - Dostojevského rad - Šafárikovo nám. - Starý most - Bosákova - Šustekova - Mamateyova - Ovsište
- Hlavná stanica - Štefánikova - Hodžovo nám. - Staromestská - Nový most - Panónska cesta - Bratská - Smolenická - HM TESCO - Lúčanka - Nemocnica Antolská
Taxibusy premávajú z Autobusovej stanice Ml. nivy a Hlavnej stanice
Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v menu.
Po prvých dňoch prevádzky taxibusov, tzv. maršrutiek, prevádzkovaných spoločnosťou CityLink, s. r. o. sa zmenili ich trasy a časy prevádzky nasledovne: