Víkendová výluka liniek 90 91N91 v Jarovciach (18. - 21.6.2021)

Počas najbližšieho víkendu sa zopakuje výluka MHD v Jarovciach.

Pre uzavretie cesty medzi Jarovcami a Slnečnicami od piatku 18. júna (od ukončenia dennej premávky) do pondelka 21. júna 2021 (do začiatku dennej premávky) bude upravená premávka liniek 90 91 a N91 cez Jarovce.

Do Jaroviec budú linky 90 a 91 zachádzať len v smere jazdy z centra mesta a to zachádzkou z Rusoviec. Cestujúci z Jaroviec do Petržalky a centra mesta budú môcť využiť linky 90 a 91 v smere Čunovo/Danubiana s prestupom na linky 90 a 91 idúce do centra na zastávke Vývojová.

Cestujúci z Čunova a Rusoviec do Jaroviec budú môcť využiť linky 90 a 91 v smere Nové SND/Most SNP s prestupom na linky 90 a 91 idúce do Jaroviec na zastávke Vývojová.

Zastávky Strelnica a Jarovce, záhrady nebudú počas výluky obsluhované.

 • Linka 90
  • V smere Danubiana/Stn. Rusovce pôjde medzi zastávkami Žltá a Píla obchádzkou po ceste I/2 do Rusoviec, odkiaľ sa vráti cez Jarovce na zastávku Píla a následne bude pokračovať po riadnej trase v smere Danubiana/Stn. Rusovce.
   • V úseku Vývojová až Píla bude obsluhovať zastávky v oboch smeroch.
  • V smere k Novému SND pôjde medzi zastávkami Gerulata a Žltá obchádzkou po ceste I/2 bez zachádzky do Jaroviec. Na obchádzke zastaví na náhradnej zastávke Vývojová, kde bude možné prestúpiť na autobus do Jaroviec, resp. z autobusu z Jaroviec (potrebný bude peší presun medzi náhradnou a riadnou zastávkou Vývojová, resp. naopak, viď obrázok nižšie).
 • Linka 91
  • V smere do Čunova pôjde medzi zastávkami Žltá a Píla obchádzkou po ceste I/2 do Rusoviec, odkiaľ sa vráti cez Jarovce na zastávku Píla a následne bude pokračovať po riadnej trase v smere do Čunova.
   • V úseku Vývojová až Píla bude obsluhovať zastávky v oboch smeroch.
  • V smere k Mostu SNP pôjde medzi zastávkami Gerulata a Žltá obchádzkou po ceste I/2 bez zachádzky do Jaroviec. Na obchádzke zastaví na náhradnej zastávke Vývojová, kde bude možné prestúpiť na autobus do Jaroviec, resp. z autobusu z Jaroviec (potrebný bude peší presun medzi náhradnou a riadnou zastávkou Vývojová, resp. naopak, viď obrázok nižšie).

Nočná linka N91 bude počas nocí piatok/sobota, sobota/nedeľa a nedeľa/pondelok zachádzať z Rusoviec (od zastávky Vývojová) do Jaroviec po zastávku Píla len pri nasledujúcich odchodoch:

 • o 23:55, 0:55 a 1:55 z Jasovskej smer Čunovo,
 • o 2:30, 3:30 a 4:15 z Čunova na Jasovskú (pozn.: odchody z Čunova budú o 7 minút skôr než obvykle).
 • Pri ostatných odchodoch do Jaroviec nebude zachádzať, ale medzi zastávkami Žltá a Gerulata pôjde bez zastavenia mimo Jaroviec.
  • Pri jazde z Čunova na Jasovskú bez zachádzky do Jaroviec budú odchody linky N91 posunuté o 4 min. neskôr, t. j. o 00:41 a 1:41 zo zastávky Čunovo.
© DPB, a.s.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.