Výluka linky S70 medzi Kvetoslavovom a Novými Košariskami - Zrušené

Výluka bola zrušená.

Z dôvodu rekonštrukčných prác na železničnej infraštruktúre bude v utorok 13. apríla 2021 v čase medzi 10:00 a 14:00 vylúčená premávka vlakov linky S70 medzi stanicami Kvetoslavov a Nové Košariská. V tomto úseku bude zabezpečená náhradná autobusová doprava, preto je potrebné v uvedenom čase počítať s meškaniami vlakov tejto linky okolo 15 minút. Železničná spoločnosť upozorňuje, že v autobusoch náhradnej dopravy nie je povolená preprava imobilných cestujúcich a bicyklov.

V smere z Hlavnej stanice do Kvetoslavova budú autobusmi nahradené vlaky v časoch:

  • Os 4317: 10:31 Nové Košariská - 10:41 Kvetoslavov
  • Os 4321: 12:31 Nové Košariská - 12:41 Kvetoslavov
  • Os 4323: 13:30 Nové Košariská - 13:40 Kvetoslavov

V smere z Kvetoslavova na Hlavnú stanicu budú autobusmi nahradené vlaky v časoch:

  • Os 4320: 10:20 Kvetoslavov - 10:30 Nové Košariská
  • Os 4322: 11:19 Kvetoslavov - 11:29 Nové Košariská
  • Os 4326: 13:19 Kvetoslavov - 13:29 Nové Košariská

Autobusy náhradnej dopravy budú zastavovať pri budovách ŽST Kvetoslavov a Nové Košariská, neďaleko žel. zastávky Kvetoslavov-zastávka a na zastávke linky 725 Miloslavov, železničná zastávka.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Peon #4:
"To" sa dá nájsť normálne na CRZ, pod názvom Rámcová dohoda.

Za roky, čo to sledujem, takmer všetci zmluvní dopravcovia ZSSK mali početne slušné flotily. Viď napr. https://evidencia-dopravcov.eu/dopravca/98 - podľa vyradení pekne vidno, koľko autobusov živil len kvôli NAD.

Čo sa podmienok týka - miešaš dva režimy. Tieto dlhodobé dohody sú zamerané na plánované výluky. Všetko sa objedná vopred, teda sa neriešia vodiči v zálohe ani minúty výjazdu.
Keď nastane nejaká mimoriadnosť, tak sa samozrejme dopytuje zmluvný dopravca, ale nie je to výhradne na jeho pleciach, obvoláva sa každý kto je poruke. (Keďže za tie ceny by pohotovosť nedržala ani charita...)
Reakcia na: Viko #2:
Kde sa to dá prosím nájsť? Tipujem, že nejaký malý "svadbový" dopravca obvykle nemá viac ako 3 autobusy a vodiči v zálohe do koľko minút od zavolania musia sadnúť za volant? A ešte kým sa dopravia na určené miesto...
Výluka je zrušená.
Reakcia na: Peon #1:
Keď ZSSK naposledy súťažila rámcovky pre jednotlivé okruhy, tak bratislavský vyhral Pleša zo Senice a zámocký miestna Arriva, lenže v zmluvách majú vymenované len vtedy aktuálne trate a nenašiel som, že by mali uzavretý dodatok s uvedením trate 131... Ale dúfam, že len zle hľadám, a nie, že to oficiálne mená kto a prečo jazdiť 😃
Kto tam zabepečuje NAD? Tí istí miestni z nepravidelnej dopravy (svadby, školské výlety..) s tými istými autobusmi ako donedávna pre Regiojet?