Krátkodobá zmena zastávky Prístavný most pre linky 87 96 98 (14.3.2021)

Zastávka bude presunutá na ulicu Mlynské nivy.

Pre dočasné uzavretie odbočenia z Bajkalskej na Prístavnú ulicu budú v nedeľu 14. marca 2021 linky 87 96 98 premávať v smere do Petržalky obchádzkou z Bajkalskej cez ulicu Mlynské nivy a Plynárenskú ulicu na Prístavnú, kde sa napoja na svoje trasy.

Zastávku Prístavný most (v smere jazdy do Petržalky) budú linky 87 96 98 obsluhovať v náhradnej polohe tesne po odbočení z Bajkalskej na ulicu Mlynské nivy. Obsluha ostatných zastávok sa nemení.

 

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Viko #9:
išlo mi iba o príklad, že sa dá mať naraz vylúčené, čo si pamätám, 4 rôzne lokality v električkovej sieti 200-tis. mesta a zároveň mať 6 rôznych liniek v prevádzke.
Reakcia na: samkoh #8:
Tak zrovna košické rekonštrukcie by som fakt nedával za príklad, iba ak na ilustráciu dezorganizácie, pomalosti a nekvality.
Reakcia na: HORVI #7:
aj pre ostatných: spomeňte si, čo všetko dokázali naraz rekonštruovať v KE... a pritom tam fungovali všetky riadne linky.
Reakcia na: Urbanway 2423 #6:
Nehovorím, že keby sa mali rekonštruovať viaceré radiály naraz, tak by to bolo najlepšie, skôr naopak.
Reakcia na: HORVI #5:
To nie je tak iba v Bratislave, predstav si, ako by to vyzeralo, keby sa naraz rekonštruovali viaceré radiály. Nielen, že by nám polovica električiek postávala vo vozovniach a nemali by sme dostatok vozov na NAD, ešte by aj vznikli zápchy v polovici mesta, takže takéto postupné rekonštrukcie sú najlepšie riešenie. 🙂
Reakcia na: hroch #4:
Jednoducho veľké projekty v Bratislave trvajú strašne dlho. 🙂
Reakcia na: HORVI #3:
To je ako mi kedysi niekto vysvetloval most Golden Gate v San Franciscu: ked na jednom konci skoncia s naterom proti hrdzi, na druhom rovno mozu znova zacat 🙂
Reakcia na: Petto #2:
Je to ako s radiálami: Konečne sa dokončí Dúbravskokarloveská radiála a začne sa stavať Petržalská trať, rekonštruovať Ružinovská a Vajnorská radiála. To sa asi nikdy neskončí... 🙃
Reakcia na: HORVI #1:
Nie, potom sa zacnu dalsie opravy v meste😁
Keď sa križovatka pod Prístavným mostom úplne dokončí, tak už bude dúfam kľud.