Vyberte najlepšiu fotku bratislavskej MHD roku 2020

Ktorá fotografia zverejnená v roku 2020 v bratislavskej sekcii sa vám páčila najviac? Svoj názor vyjadrite v ankete.

Za rok 2020 pribudlo na portáli imhd.sk v bratislavskej sekcii vyše 4400 fotografií, ktoré sa venovali dianiu v doprave a významnejším udalostiam v uplynulom roku. Medzi ne môžeme zaradiť najmä početné množstvo rekonštrukcií a modernizácií električkových tratí v Bratislave, nové autobusy pristávajúce na letisku, rôzne testované špeciály ako aj rôzne obmedzenia v súvislosti s pandémiou ochorenia COVID-19.

Na to, aby sme mohli prehodiť list a začať nový rok plný krásnych fotografií, je potrebné zhodnotiť ten minulý. Pozývame práve vás, návštevníkov portálu imhd.sk, aby ste vybrali tú fotku, ktorá je vášmu srdcu najbližšia. Aby sme vám to uľahčili a nemuseli ste sa prehrabávať stovkami strán galérií, vybrali sme pre vás do ankety TOP 10 fotiek. Tieto fotografie vyberali členovia tímu imhd.sk z celkového počtu 70 fotografií. Autormi fotiek sú pravidelní i občasní prispievatelia a fotografi, ktorých fotenie baví a snažia sa nám všetkým priniesť ich pohľad na aktuálne dianie v doprave i meste. 

Chceli by sme sa zároveň v mene tímu imhd.sk poďakovať všetkým pravidelným i nepravidelným prispievateľom za ich celoročnú prácu a úsilie, medzi ktorých patria najmä: d3k0, DJJD, DuPe, Erik Žiak, Henrich Kleiner, Ike, insider, Kami, Karosak_2650, kubo2126, M@jo, mirec240, Max, NightOwl, Sophia Boor, Sor23, Tootti.

Hlasujte v ankete od 18.1. do 31.1., z ktorej na záver vzídu 3 najlepšie fotky za rok 2020.

Nezabudnite hlasovať za najlepšiu fotku roku 2020 aj v ostatných sekciách imhd.sk:

Vyberte najlepšiu fotku košickej MHD roku 2020

Vyberte najlepšiu fotku prešovskej MHD roku 2020

Vyberte najlepšiu fotku nitrianskej MHD roku 2020

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Pravda. Mne sa páči najviac ten Solaris v Ružinove.
Reakcia na: hroch #1:
Ďakujeme 😃
Tie fotky su inac vsetky super. Klobuk dole pred autormi!