Víkendová výluka linky 9 na Obchodnej a Radlinského (28. - 29.11.2020)

Električky pôjdu cez Námestie SNP a Špitálsku.

Z dôvodu montáže trolejového vedenia bude počas víkendu 28. - 29. novembra 2020 vylúčená premávka električiek po Radlinského ulici cez zastávku Blumentál.

  • Linka 9 bude premávať obojsmerne medzi zastávkami Krížna a Kapucínska cez Krížnu, Špitálsku a Námestie SNP.
    • Neobslúži zastávky Blumentál, STU, Vysoká-Tchibo outlet a Poštová-Martinus.
    • Na obchádzke obslúži zastávky Americké nám., Mariánska, Kamenné nám. a Nám. SNP.
  • Obchádzkami cez Špitálsku budú premávať aj výjazdové a dojazdové spoje liniek 1 3 9, ktoré bežne premávajú cez zastávku Blumentál.

Zastávka Blumentál bude počas víkendu obsluhovaná iba autobusmi.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Vladimír #4:
To informovanie je stále veľmi slabá stránka. Tie oznamy na prenosnom označníku na Blumentáli boli ako keby ich tam niekto zabudol v roku 2006.
Reakcia na: ramzi #5:
Mne sa už párkrát stalo, že som vyhlásil oznam do mikrofónu a potom som zistil, že do voza nič nehlásilo 😂
Reakcia na: Valec #9:
Možnosť majú, ale nemusí byť všade funkčná.
Reakcia na: Vladimír #7:
Nie všetky K2Sky majú možnosť hlásiť aj do vozidla.
Myslím, že táto správa by už mala byť presunutá do archívu. 🙂
Reakcia na: ramzi #5:
V prípadoch, ktoré opisujem ja (v oboch prípadoch K2S) vodič nepoužil vozidlový rozhlas (neviem, či v K2S je funkčný), ale vyšiel z kabíny a priamo informoval cestujúcich. Kričať nemusel, bola nedeľa, a v električke do 10 cestujúcich.
Reakcia na: ramzi #5:
Ja čo som šiel sobotu ráno škodovkou mám pocit že to bolo 7407 normálne cez rozhlas... ale najskôr som si myslel že to je nahrané narýchlo, veľmi príjemný hlas mal vodič, a aj po anglicky zahlásil
Reakcia na: Vladimír #4:
Len zo zaujímavosti, vodič najprv vyšiel z kabíny a až tak informoval, alebo naopak? (Ide mi o to, či sa už podaktorí naučili používať vozidlový rozhlas alebo sa stále kričí na celú električku)
Dva postrehy k tejto výluke:

NEGATÍVNE prekvapilo, že výluková trasa nebola nahratá v informačnom systéme a odklonená linka veselo svietila na zastávkových tabuliach aj tam kde nemala. V sobotu večer mi na Poštovej chvíľu trvalo, kým som zaregistroval dispečerský info-riadok a prišiel na to, že podľa tabule blížiaca sa električka L9 je fiktívna. 👎

POZITÍVNE prekvapilo, že v dvoch z dvoch mojich jázd L9, ktoré som absolvoval, vodič pred začiatkom odklonu vyšiel z kabíny, informoval o obchádzke a uisťoval sa, že cestujúci chápu, kadiaľ pôjdeme. 👍
Reakcia na: lumbert #1:
Cestujucich je nutne drzat v strehu a v napati. 😃
Hlavne že ju spustili a "dodržali" termíny 😃
Koľko vydržala L9 bezo zmeny? 2 týždne? 😃