Výluka električiek v tuneli a na nábreží (13. - 19.9.2020)

Linky 4 a 9 budú premávať po Nám. Ľ. Štúra.

Pre práce na električkovej trati bude od 13. do 19. septembra 2020 (nedeľa až sobota) vylúčená premávka električiek na Kapucínskej, v tuneli a na nábreží. Linky 4 a 9 budú premávať po zmenených trasách.

  • Linka 4 bude premávať zo Zlatých pieskov/ŽST Nové Mesto iba po Námestie Ľudovíta Štúra, odkiaľ pôjde cez Šafárikovo nám. späť na Zlaté piesky/ŽST Nové Mesto.
    • Nebude obsluhovať zastávky Most SNP a Chatam Sófer.
    • Na Nám. Ľ. Štúra bude zastavovať na zastávke linky 1.
  • Linka 9 bude premávať v centre mesta z Kamenného nám. cez Jesenského, Nám. Ľ. Štúra, Šafárikovo nám., Štúrovu späť na Kamenné nám. a ďalej do Ružinova.
    • Nebude obsluhovať zastávky Nám. SNP, Kapucínska a Chatam Sófer.

Prestup medzi linkami 4 9 a autobusmi náhradnej dopravy liniek X5 X33 je možný na zastávkach Nám. Ľ. Štúra a Šafárikovo námestie.

Pri ceste medzi uzlom Kapucínska-Zochova a Karlovou Vsou a opačne odporúčame použiť autobusy liniek 31 39 s prestupom na linky X5 X33 na zastávke Lafranconi.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: kecho #20:
mozno uniknu data aj o (realnom) termine
Tak dnes sa začalo s opravou druhého prejazdu cez trať v triangli pri tuneli 👍 síce nebude betónový ale lepšie ako to rozbité doteraz
Reakcia na: matusduran21 #13:
Nato, ze sa do skoly chodilo tusim 8 dni, tak to je fakt kazdy druhy tyzden... 🙂
Reakcia na: Urbanway 2423 #11:
Nebude to montaz Tyci na Vesanie? Aby ich mali ludia kam vsetkych povesat, ked sa nas...rdia? 😃
Reakcia na: Pajo #12:
Úprimne, ja električkami necestujem pravidelne (som z Petržalky a aj tu pracujem), ale využívam ich napr. keď chodím cvičiť, alebo na náhodné cestovanie z mesta/po meste. A už aj ja sa strácam v tom, kam (prípadne kade) ma tentokrát električka zavezie. A to myslím, že mám celkom dobrý prehľad o MHD.
Reakcia na: kecho #5:
To akože by tí neboráci zabili tri dni voľna prácou? A kedy akože majú ísť do prírody s rodinami? Obmedzenia by mali byť pondelok až piatok, pričom v utorok by mali zaslúžený oddych.
Reakcia na: matusduran21 #13:
Píšeš, že chodíš do školy. Predpokladám, že vieš čítať a pri registrácii si si všimol, že toto nie sú stránky DPB a.s., ale stránky fanúšikov mestskej hromadnej dopravy. Pokiaľ máš nejaké pripomienky k činnosti DPB a.s., skús kontaktovať priamo ich.
Prosím vás , ja už nevládzem meniť každý 2 týždeň cestu do školy. Keď konečne mám rýchlu a vyhovujúcu cestu zmeníte ju a môžem chodiť cez polku mesta každý jeden deň. Akože chápem , že sa koná rekonštrukcia ale musí každý týždeň meniť celú koncepciu dopravy ?
Reakcia na: Jajboli #7:
Táto výluka je fakt humorná. Resp. už to nie je ani do plaču, ani do smiechu. Začíname tu mať viacvrstové vnorené výluky, t.j. tretia výluka nad druhou, druhá nad prvou atď. Stále sa menia cestovné poriadky vrátane konca premávky jednotlivých liniek, dojazdových spojov.

Toto je tá progresívna doprava? Nevydallo? Ťažká tragédia.

Ale my sme nezabudli, ani na tie ľúbivé letáky a PR z magistrátu, ako v priemere do 3 minút a maximálne do 5 minút prestúpime na Námestí SNP s farebnými guličkami s rozšírenou pešou zónou a efektívne cestujeme z Rače do Dúbravky.

My ale máme dobrú pamäť, a o 2 roky vystavíme Vallovi s.r.o. vysvedčenie. Veľmi radi. Nezabudneme.
Reakcia na: TeBeCe #10:
Tak to by hádam nenapísali "montáž TV", ale človek nikdy nevie a po druhé to im na to cca pol roka, čo to tam bolo uzavreté, nestačilo? Stále otvárať a uzatvárať rovnaký úsek, to je teda super, hlavne pre neznalých cestujúcich.
Reakcia na: kecho #5:
Pri montazi TV sa obvykle nepresmeruje na tyzden doprava do protismeru. Skor by som tipoval, ze idu opravit aj obluk od Chatama do tunela, tak ako opravili z tunela do KV.
Reakcia na: kecho #5:
Odvážim sa tvrdiť, že v Prahe, čo nie je žiadne Švajčiarsko, by V NAJHORŠOM PRÍPADE v piatok po ukončení dennej premávky začali a v pondelok so začiatkom dennej premávky by premávka začala bez obmedzení. Ale skôr predpoladám, že by im aj tá sobota stačila.
Nejako mi nezapína, čo to je za skratka "TV"? Snáď nie trolejové vedenie? Lebo potom sú naozaj logické otázky, že čo sa robilo, keď tam tak dlho nič nejazdilo?
Kriste! Veď tunel bol uzarteý mesiace, čo robili vtedy???? Ak potrebovali nejakú údržbu, lao sa to realizovať vtedy! Toto je už na vyhadzov, inak sa nikdy MHD nestane spoľahlivou dopravou pre ľudí. Fraška čo tu predvádzajú Vallovci.
Reakcia na: kecho #5:
Prilis logicke a §nikdysatotaknerobilo
Reakcia na: Urbanway 2423 #3:
Nestacilo by zacat uz v sobotu a v utorok skoncit? To by boli 3 volne dni a jeden pracovny.
Už netreba informovať, kedy po nábreží električky nepremávajú, ale radšej termíny, kedy jazdia. 😁
Reakcia na: gejza #2:
Na montáž TV pri tuneli je potrebný až týždeň? To čo všetko tam chcú vymienať?
Reakcia na: Max #1:
máš to vo Všeobecnej diskusii

"13.9 - 19.9 L4 a L9 po NamLS. Dovod montaz TV pri vyjazde z tunela. Autobusy do protismeru bez zmeny obsluhy."
čo to bude tentokrát? Aké práce, ktoré nemohli byť realizované počas posledných výluk na daných miestach?