Sci-fi: Informácia pre cestujúcich k novému roku

Trvanie udalosti: 1. 1. 2020 - 31. 12. 2020 do ukončenia dennej premávky. Dotknuté linky MHD: úplne fšetky (vrátane tých, ktoré v priebehu roka zavedieme alebo zrušíme).

Vážení čítajúci cestujúci!!!!!!!!!!!!!  (je tam veľa výkričníkov, takže čítajte)

Ako váš jediný a teda logicky zároveň aj najobľúbenejší mestský dopravca v našom meste si uvedomujeme našu spoločenskú zodpovednosť a preto by sme chceli upozorniť na pálčivé problémy našej spoločnosti.

Nebudeme vás unavovať prázdnymi rečami o ekológii, globálnom otepľovaní či podpore hromadnej dopravy (keďže vieme, že toto sú témy, ktoré nikoho na Slovensku neoslovia, dokonca ani teraz, pred blížiacimi sa voľbami).

Úprimne by sme radi upriamili vašu pozornosť od kvality služieb na skutočné problémy, ktoré nás všetkých trápia a ohrozujú. Keďže sa blíži čas výberu nových vozidiel, treba voliť zodpovedne.

Aj Vás hnevá, ak spoj mešká, alebo niekedy dokonca nepríde vôbec? Dôvodom nie je dopravná situácia. V podniku sme si uvedomili, že prevádzku neohrozujú rozbité cesty alebo koľaje, vytŕčajúce dlažobné kocky, kočky, vlky alebo migranti. Najväčším nepriateľom našej spoločnosti je Soros!

Nechceme sa však znížiť na úroveň bulváru, keďže je silvester, a strašiť vás, cestujúcu verejnosť hoaxami, fejknjúvsami a oznamami o výlukách. Prinášame len overené informácie a kvalitné služby. Naše tvrdenie vieme podložiť nepriestrelnými faktami. Nie náhodou tento plán na ovládnutie našej spoločnosti odhalil sám predseda a to dokonca vlastnou hlavou!

Pozor, nasledovné informácie môžu byť šokujúce rovnako ako obnovenie premávky električiek do Karlovej Vsi.

Odhalili sme obrovské sprisahanie - celý svet v skutočnosti chcú ovládnuť neprirodzene nadprirodzené bytosti. Konkrétne by sa malo jednať o nasledujúce osoby: p. Burns, p. Utin, JeTi, Pentagramček, Václav a Santa K., Darth Vader a p. Soros. 

Ako sa podarilo odkryť unikátny tajný plán na ovládnutie sveta? Odhalili sme, že názov Sor, a. s. (čítaj soras) je až nápadne podobný menu Soros. Náhoda? Nemyslíme. Na jeho kúpu bolo treba peniaze. Veľa peňazí. Kto má veľa peňazí? Soros! Viaceré autobusy tejto značky majú pätoro dverí - rovnako ako má pentagram vrcholov. Opäť náhoda? Pri výrobe vozidla sa použije cca 666 skrutiek a má presne jedno miesto pre vládcu autobusu. Tejto firme sa podarilo záhadným a neznámym spôsobom (verejnými obstarávaniami - pozn. redakcie) vyhrať rôzne súťaže na nové vozidlá naprieč strednou Európou. So svojimi koňmi pod kapotou vyhrala aj Veľkú pardubickú a takisto ostro sledované konanie vo Fekišovciach. Podozrivo nízka je napríklad ponúkaná cena 1 cent za klimatizáciu a za jedny dvere.

(Mimochodom, vedeli ste, že ak v názve Ykarus zmeníte 4 písmená a jedno odstránite, dostanete opäť meno Soros. Náhoda?)

Firma navyše nenápadne mení svoj výrobný program a od pôvodného zamerania (Spolehlivé obráběcí roboty, kosačky a pod.) začala vyrábať práve autobusy a neskôr dokonca trolejbusy, ktorými chce ovládnuť mestá a teda aj svet.

Málo známym faktom však je, že okrem vozidiel MHD majú vo výrobnom programe aj produkty TeleviSor. Ide o ďalší z plánov na zotročenie ľudstva - najnovšie ich dokonca montujú priamo do vozidiel MHD!

Prísne utajeným projektom je výroba bojového tanku s obchodným názvom AgreSor. Dostupný je vo verziách od 9,5 po 12,5 metra, údajne sa pripravuje aj jeho kĺbová verzia. Na uniknutých vizualizáciách z vývojového strediska na Iluminátskej ul. 666 nám neuniklo, že vozidlo bude mať široké dvojkrídlové dvere s nepriestrelným sklom, plastové, ľahko umývateľné sedačky, držadlá v maskovacej farbe, dopytové tlačidlá, USA a USB nabíjačky, tankolekárničku a držiak na ľahký guľomet. Na veľký predný a bočný transparent bude možné nastaviť rôzne bojové heslá od "do útoku!" po "porucha vozidla".

Utajený projekt AgreSor

Dúfame, že odhalením tohto sprisahania sa nám podarí odvrátiť ovládnutie sveta (alebo aspoň pozornosť ľudí od skutočných a dlhodobo neriešených problémov).

Aj keď, špekuluje sa, že v prípade nečakaného prezradenia spomínaného plánu pán S. údajne kúpil ďalšieho výrobcu autobusov a pokúsi sa svoj diabolský plán zopakovať. Ostatne, tieto konšpiračné teórie sčasti potvrdzuje aj výňatok z nahrávky nájdenej na manipulatívnej zastávke električky na Vazovovej ulici. Na nahrávke, ktorá sa úplne vytrhnutá z pôvodného kontextu rozhovoru nedávno objavila v médiách, hlas podobný Mariánovi L. zvláštnou, skomolenou slovenčinou hovorí: „Nevážil sis mne. Po žních pudeš k Turkovi Otakarovi a tam koupíš autobusy za cent. Konec!“

Pokiaľ aj vy počujete pri cestovaní v MHD hlasy (a nemáte práve slúchadlá na ušiach), tak už ovládli aj vás! To je už naozaj konečná zastávka, prosíme vystúpte.

Pokyny pre vylepovačov oznamov: Na čistý papier nakresliť veľké srdce a tento oznam doň ručne prepísať. Oznam pripevniť lepidlom alebo lepiacou páskou do okolia zastávok, najmä na stromy.

Čelný pohľad na AgreSor T 9.5

Upozornenie: Všetky tu uvedené mená, názvy a udalosti sú iba fiktívne a nesúvisia so skutočnými menami, názvami a udalosťami. Nie, ani vtedy, ak by súvisieť mohli. Naopak, skutočnosťou je to, že súťaž na 70 nových autobusov vyhral Otokar.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: SuchSoft #4:
Hodí sa to na linku 79 chodí po lesoch, lúkach, poliach atď.
Reakcia na: SuchSoft #4:
Len aby ho potom nevytrollil Trolliga...
Som trošku sklamaný, očakával som ekologickejší AgreSor.
Čo tak vytvoriť TrollgreSor (AgreSor v2) s duo pohonom, mohol by jazdiť po zatrolejovaných lesoch, poliach na ekologickejší pohon... 🙂
je jasné, že je to len sci-fi - naozajstný AgreSor by mal tých dverí niekoľkonásobne viac 😁 😁
Podľa mňa v značke Ykarus stačí zmeniť TRI písmená a jedno odstrániť, aby sme dostali The Name of the Beast.
Mám ale inú otázku: Čo na takéto zasahovanie do jeho kompetencií hovorí des. Mgr. Plgr. Ondrej Tomtom, CtrlC, CtrlV? Však koaličná znluva jasne hovorí, že na militantných zákazkách sa budú pakovať JeHo Ľudia.
Kedysi bývali tieto Sci-fi zábavnejšie..