Otvorenie zákazníckeho centra ZSSK v podchode na Trnavskom mýte mešká

Podľa pôvodných predpokladov malo byť k dispozícii na konci októbra 2018.

V nedávno zrekonštruovanom podchode na Trnavskom mýte malo byť cestujúcim do konca októbra 2018 k dispozícii nové zákaznícke centrum Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK). Zatiaľ sa tak však nestalo a v budúcich priestoroch zákazníckeho centra bol v decembri nainštalovaný iba bankomat. Cestujúci si v tomto frekventovanom prestupnom uzle naďalej môžu zakúpiť predplatné cestovné lístky (električenky) len v multifunkčnom automate umiestnenom v podchode.

K otvoreniu zákazníckeho centra by podľa ZSSK malo prísť v najbližších týždňoch. „Je pravda, že Železničná spoločnosť Slovensko  plánovala otvoriť svoje zákaznícke centrum na Trnavskom mýte už skôr. Nestalo sa tak z dôvodu, že bolo potrebné prispôsobiť dizajn prevádzky firemnému dizajn manuálu a vyriešiť v tejto súvislosti určité technické nezrovnalosti s prenajímateľom priestoru. Predpokladáme, že nové zákaznícke centrum bude cestujúcim k dispozícii v priebehu januára – februára 2019,“ uviedol pre imhd.sk hovorca ZSSK Tomáš Kováč.

Okrem celého portfólia cestovných dokladov ZSSK si budú môcť cestujúci v zákazníckom centre zakúpiť aj predplatné cestovné lístky pre bratislavskú MHD a celý Integrovaný dopravný systém v Bratislavskom kraji, keďže dopravca ZSSK je súčasťou tohto systému.

Viac k téme

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Cele zssk je nejake omeskane,po novom nie vlaky ale uz aj stanky meskaju😀
Reakcia na: Jezo #4:
BID lístky tam určite predávať nebudú. 😉
Mna by zaujimalo ci bude aj navonok vidiet a bude prezentovane ze sa tam daju kupit aj BID listky, alebo to bude cisto ZSSK centrum pri ktorom si mozno par okoloiducich spomenie, ze aj oni predavaju BID listky pouzitelne aj na cisto MHD.
"...malo byť cestujúcim do konca októbra 2018 k dispozícii nové zákaznícke centrum Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK)." NIE! Od konca októbra 2018 malo byť k dispozícii... 😎
Ten bankomat nemá so zákazníckym centrom nič spoločné, ten je vo svojich priestoroch. Kým tam nebol, tak sa polepil aj jeho priestor v dizajne ZSSK, aby to nevyzeralo prázdne, ale už si ho banky polepia vo svojich farbách
jasne, statny podnik. dizajn manual a neSrovnalosti ste mali riesit uz davno. nie dva mesiace po planovanom otvoreni.