Cyklistická časovka Ružinov - presmerovanie liniek 50 66 67 8796 (29.9.2013 12:00 – 18:00)
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

V nedeľu popoludní nebudú premávať autobusy po Ružinovskej ulici, pôjdu obchádzkovými trasami. Električky pôjdu bez obmedzenia.

V nedeľu 29. septembra 2013 bude od 12:00 do cca 18:00 uzavretá Ružinovská ulica v úseku od Bajkalskej ul. až k obratisku električiek z dôvodu konania cyklistického športového podujatia usporiadaného Mestskou časťou Bratislava - Ružinov. Uzávierka ulice si vyžiada presmerovanie liniek MHD:

  • linka 50 bude obojsmerne premávať medzi zastávkami Slovanet a Haburská / VD Úsvit obchádzkou cez Bajkalskú a Drieňovú ul. Na Drieňovej zastavia autobusy na zastávkach Bratislavská župa a Solivarská. Linka neobslúži zastávky na Ružinovskej ul. (náhrada bude na Drieňovej ul.) a zastávku Maximiliána Hella.
  • linka 66 bude premávať v smere k Trhovisku medzi zastávkami Krásna a Mliekárenská obchádzkou cez Mierovú, Hraničnú, Prievozskú a Bajkalskú, pričom zastaví na zastávkach Kaštieľska, MiÚ Ružinov, Hraničná - OC Retro a Pažítková. Zastávky Mierová až Drieňová linka 66 nebude obsluhovať. V smere na Domkársku pôjde medzi zastávkami Slovanet a Mierová obchádzkou cez Bajkalskú, Prievozskú a Gagarinovu, pričom zastaví na zastávkach Prievozská a Hraničná - OC Retro. V tomto smere linka 66 neobslúži zastávky Drieňová až Nevädzová.
  • linky 67 87 budú začínať zo zastávky Astronomická na Astronomickej ulici.
  • linka 96 bude premávať obojsmerne medzi zastávkami Haburská a Prístavný most po odklonovej trase cez Drieňovú a Bajkalskú, pričom zastaví na zastávkach Solivarská a Mliekárenská. Linka neobslúži zastávky Maximilána Hella až Prievozská.

25.9.2013
-mhd-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.