Straty a nálezy v MHD

V prípade zabudnutia príručnej batožiny, alebo straty predmetu v prostriedku MHD sa môže cestujúci telefonicky obrátiť na infolinku Dopravného podniku Bratislava na čísle 02/5950 5950. Ak cestujúci zistí stratu, alebo zabudnutie veci krátko po vystúpení z vozidla, je najvyššia pravdepodobnosť jej nájdenia, keďže pracovníci infolinky môžu prostredníctvom dispečingu ihneď kontaktovať vodiča príslušného vozidla, ktorý následne prezrie interiér vozidla.

Prevzatie nájdenej veci je možné:

  • v deň straty/zabudnutia - u vodiča vo vozidle,
  • nasledujúcich 7 dní - na príslušnej výpravni (Trnávka/Jurajov dvor, Krasňany, Petržalka, Hroboňova),
  • po 7 dňoch - v doplatkovej pokladni DPB na Olejkárskej ulici (oproti Novej budove SND).

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Dobrý deň,
volal som do infocentra (02/5950 5950) a následne do vozovne Trnávka a Jurajov dvor, pre istotu sa spýtam aj tu:
Našli sa v 21, 61 alebo 63 kľúče, prosím? 4 kľúče na krúžku plus čierny čip ku vchodu, stratené včera.
Ďakujem.
Reakcia na: Viko #135:
Najradšej by som bol kebyže urobíš niečo nezištne a zavoláš tam a spravíš mi tým obrovskú radosť kebyže ju ešte aj prinesieš.
Reakcia na: shaggy #134:
Ja viem mal som ísť za tou vecou priamo, cítim sa už ale trápne tak to neriešim chodím s jednou rukavicou. Myslel som že je to stránka straty a nálezy. Keď som vás nejako vyrušil v nejakej debate tak sa ospravedlňujem.
Reakcia na: shaggy #134:
Vravel som to už dávnejšie - pod týmto článkom diskusiu netreba. Kto má záujem vec nájsť, zavolá do DPB, a kto tam nepochodí, stále môže napísať do všeobecnej. Inak tu bude akurát večný pinpong, či volali na infolinku a prečo sme "my" nič nenašli.
Reakcia na: IBBI #133:
A ako táto stránka súvisí s DPB? Tým nemyslím, že informuje o informáciách týkajúcich sa DPB, ale o tom, že je prepojená s DPB.
Človek sem príde, napíše, že niečo stratil a vy, dobráci, ho necháte v tom, lebo veď treba byť milý k nim. A oni si myslia, že sa opýtali priamo DPB, pričom to tam skutočne môžu mať. Len sa tá otázka k nim nikdy nedostane.
Reakcia na: Cancer #132:
Presne! A hned sa deti prebiehaju, kto prv napise, ze toto nie je stranka DPB! A najviac ma dojal shaggy teraz, ze tato stranka nijak nesuvisi s DPB. 😃 😃 😃 😃 MEGALOL! No vobec nie.
Vy ste všetci tak zlatí v tom ako sa hádžete o zem keď sa sem niekto príde spýtať či náhodou niekto nenašiel a nezobral so sebou vec ktorú niekto iný stratili miesto toho aby ju nechal tam kde bola alebo odniesol vodičovi.

Čo mimochodom urobili viacerí v komentároch nižšie – našli vec, neodovzdali ju vodičovi ale zobrali so sebou a rozhodli sa napísať tu takže to nieje nejaké sci-fi že by sa to mohlo stať aj s vecami niekoho iného.

To, že každý príspevok nezačína slovami „volal som do DPB, tam povedali že nič nenašli tak som si povedal, že sa skúsim spýtať aj tu“ neznamená, že to prispievajúci nižšie neurobili.
Reakcia na: RadoAlapaj #130:
Skúsim to napísať jednoduchšie - toto nie je stránka DPB a nikto tu nič nevie o tvojej látkovej rukavici s kúskom ekokože.
Reakcia na: shaggy #129:
Heeh ako že ten úmyselný čin, absolútne nesúvisís s touto stránkou... No áno nesúvisí...
Ale z jej strany to nebolo úmyselné v to pevne verím
Reakcia na: RadoAlapaj #128:
Ako poznám tieto prelietavé rukavice, tak už určite robí radosť niekomu inému (či si robí radosť ňou?). Otázne je, či aj tá rukavica mala citový vzťah k vám, či to nebol z jej strany úmyselný čin.
Možno by stálo za zváženie opýtať sa priamo DPB a nie na stránke, ktorá s nim absolútne nesúvisí 🙂
Ahoj stratil som rukavicu koženú, mám k nej citový vzťah ak by sa nejako našla spravíte mi radosť
Reakcia na: Alžbi #126:
Ďakujeme za informáciu, volajte prosím na 02/5950 5950, kde vám dvihne operátor Dopravného podniku Bratislava, ktorý prevádzkuje mestskú hromadnú dopravu v Bratislave.
Dobrý deň, stratila som kľúče v modernej MHD číslo 9 cca o 12:00. Ak by sa našli prosím kontaktujte ma. 2kľúče so smajlíkom.
Reakcia na: sima #124:
Ďakujeme za informáciu, volajte prosím na 02/5950 5950, kde vám dvihne operátor Dopravného podniku Bratislava, ktorý prevádzkuje mestskú hromadnú dopravu v Bratislave.
Dobry den nenasla sa nahodou vcera v 33 modra textilna taska s dokumentami ?
Dobrý deň, včera 21.11.2021 som šiel približne o 11:38 električkou číslo 9 z Blumentál smer Karlova Ves a stratil som ovládač s dvomi tlačítkami. Nenašiel ho niekto?
Reakcia na: Alex14 #121:
Našli, ďakujeme za BMW.
nenašli sa náhodou v 9 elektrické(novej) kľúče od BMW
Reakcia na: Ivulik #117:
Tak zrovna v 65 je velmi mala sanca, ze ti ju vrati niekto.
Reakcia na: Sachin Gulati #118:
I'd instead call +421 2 5950 5950, which is the official contact point of the lost and found department. However, I am not entirely sure about their ability to speak English properly, so the backup solution I recommend is to send an e-mail (similar to your post) to info@dpb.sk
Hello Guys, I lost my redmi note 6 pro mobile phone in bus no. 99 yesterday evening (06-11-2021 at 7.30 pm) so I am requesting you if someone please find then message me here,,,I am living in patronka so I will come to take it.
Thanks and regards
Dobrý deň nenašiel dnes niekto v autobuse č. 65 smer Rača peňaženku hnedej farby? bola v platenej taške s obrázkom vlka. ďakujem
Dobrý deň.
Nenašiel dnes (29.10) niekto okolo 12 hod v 99ke hnedý notes s perom a nápisom Erasmus+?
Dobré ráno, prosím našiel niekto iphone 6 v mhd ktorý mal na sebe i isic, veľmi mi je dôležité najdenie mobilu a isicu spolu s ním ak ste ho niekto našli prosím ozvite sa.
Dobrý deň chcem sa spýtať či dnes 4.10 nenašiel niekto čiernu vestu HA Mikovíniho Bratislava. Ďakujem.
Reakcia na: Vlado236 #112:
Treba kontaktovať infolinku DPB 02/5950 5950, kde Vám povedia, čo ďalej, keďže toto nie je oficiálna stránka DPB.
Dobrý deň,
v trolejbuse 209 dnes 1. októbra 2021 cca o 22.10h mi vypadol mobil a zistil som to žiaľ až neskôr. Nerobím si síce veľké ilúzie, že by som ho ešte niekedy uvidel, no ak ho náhodou nejaká dobrá bytosť našla, prosim o info.
Ďakujem, zdraví
Vlado
Reakcia na: 810zssk #109:
v mojom prípade to bolo trochu komplikovanejšie, keďže som nemal istotu, že mi nevypadol ešte na zastávke tesne pred nástupom; a tak som volal svoje číslo a následne to riešil priamo s vodičom-nálezcom, ale ďakujem za radu.
Reakcia na: eMDi #104:
Na e-mail?
Reakcia na: samkoh #108:
Prvý kontakt je vždy infolinka a tam ti povedia čo ďalej. Z článku vyplýva že na výpravni si nález len preberáš, takže ju vôbec nekontaktuješ kým ti nedajú info že tam je a to bude samozrejme zahŕňať aj informáciu na ktorej výpravni to máš.
možno len pripomienka: odkiaľ má človek vedieť, z ktorej výpravne je daný bus vypravovaný? Lebo geografická poloha linky často klame... napr. intuíciou by som pri tohtotýždňovom zabudnutí mobilu neprišiel na to, že 52-ku vypravuje Trnávka(tipoval som Krasňany alebo Jurajov dvor).
A ak to tu náhodou číta vodič tej stredajšej rannej 52, čo mi našiel mobil, tak ešte raz ďakujem, už ho mám u seba. Chcel som nechať aj sladké poďakovanie, ale nedalo sa, tak aspoň takto. 🙂
Nie je jednoducho načase znemožniť komentovanie pod týmto článkom, rovnako ako pod "kontakt na..."?
Reakcia na: 810zssk #105:
Presne preto tie veci strácajú. Tak, ako nemá dosť pozornosti, aby si ustrážil svoje veci, nemá ani dosť pozornosti, aby prečítal celý článok a pochopil jeho obsah.
Len škoda, že nedal aj email, kam mu máme napísať v prípade, že sa električenka nenájde. By som mu možno poradil, kde sa má opýtať.
Reakcia na: eMDi #104:
Toto sú stratené prípady. Komentujú pod článkom kde je presne napísané ako pri strate postupovať a napriek tomu postupujú inak...
Reakcia na: Alexxvis #103:
skuste napisat do dopravneho podniku. toto NIE JE stranka DPB. straty@dpb.sk
Stratil som elektricenku v 1- tke 11.9 okolo 16:00 ak by sa nasla napiste mi na g-mail : alex.viskupic@gmail.com
Reakcia na: N/A #100:
Mozete mi vysvetlit, preco ste tu cudziu tasku vzali so sebou?
Reakcia na: N/A #100:
To ste mali odovzdať vodičovi. Je dosť možné, že ten, kto ju stratil ani na túto stránku nepríde. Najlepšie bude kontaktovať dispečing a odovzdať to im, prípadne rovno políciu (len či vás na polícii nevysmejú).
Včera 6.8. 2021 poobede som našla tašku ZARA s nákupom v električke 9. Rada majiteľke odovzdám.
0903/037771
Dobrý večer dnes som poobede okolo 15:53 som stratila alebo mi vypadla električenka, buď v autobuse č. 59 nastupovala som na peknej ceste a vystupovala som na púchovskej a na púchovskej som prestúpila na autobus č. 65 a vystupovala som na konečnej Pánty. Prosim ak ju niekto nájde nech ma kontaktuje na číslo 0911917899. Veronika Marejková
Chcem sa poďakovať dotyčnému,ktorý našiel môj OP a odovzdal ho šoférovi trolejbusu c.202,ako aj pánovi šoférovi a pani na zákazníckej linke. 👍Veľká vdaka
Reakcia na: StankaP #96:
Gratulujem.
Našla som žiacku čipovú kartu na Jégého ulici
Reakcia na: Peter Izraer #93:
myslíte nočným autobusom? Normálna 70-tka o jednej v noci nechodí.
Odporúčam prečítať si článok vyššie a zavolať na infolinku 02/5950 5950.
24.7. 2021 Okolo 1 ráno som cestoval autobusom 70 a stratil som telefón značka Samsung Galaxy A7 modrý obal na ktorom sú nálepky. V prípade nálezi prsím volajte na číslo 0911 762 249
Dobry den, stratil som doklady na meno Boris Mlynar, spoj autobus cislo 21. DAKUJEM kontakt 0903478381
Reakcia na: Viki 9 #90:
Volali ste už na 02/5950 5950?
Dobrý deň ak niekto našiel guess pásikavu peňaženku prosím o vrátenie kludne aj za finančnú odmenu ale mám tam naozaj nevyhnutne veci k práci dakujem pekne
Volajte na 0908172955
Reakcia na: marienka #88:
Treba kontaktovať DPB, viď text článku na ktorý reagujete 😉
V stredu, 30.6., som o 20:17 pri Auparku vystúpila z autobusu 80 a nastúpila na 88 -vystúpila som pod Mostom SNP. V jednom z týchto autobusov som stratila igelitový pršiplášť zabalený v malej igelitovej taštičke. Veľmi ho potrebujem. Vďaka. 0948 538 939.
Reakcia na: Saraaaa #86:
Ďakujeme za informáciu, volajte prosím na 02/5950 5950, kde vám dvihne operátor Dopravného podniku Bratislava, ktorý prevádzkuje autobusy linky 84 v Bratislave.
Dňa 1.6 medzi 14:24-14:35 v 84 smeráod stanicov zo zástavky Farského som stratila čierne slnečné okuliare, boli to také magnetické klipsne
Vážení prispievatelia, vaše príspevky smerujte na Dopravný podnik Bratislava, ktorý prevádzkuje MHD v meste. Kontaktujte ich telefonicky na čísle uvedenom vyššie v článku. 🙂
V piatok 28.5. mi bol v čase cca 18.30-18.45 v trolejbuse 212 na úseku Hodžovo námestie - Stromová odcudcený mobilný telefón Samsung Galaxy A41 modrý v čiernom puzdre. Prosím o prípadné info
#50
Vo stvrtok 27.5. o cca 14:45h si mlada slecna zabudla na sedadle v mhd c. 50 tasticku so zakupenou kozmetikou. Linka isla zo smeru Aupark smer Kukucinova. Ak zazries tuto spravu napis.
Reakcia na: Martin1990 #81:
Spýtaj sa na telefónnom čísle 02/5950 2539 - depo Jurajov dvor, odkiaľ sa linka 96 vypravuje.
Zdravím nenašla sa pánska tmavo zelená mikina v mhd č. 96 včera 18.5.2021 ?
Reakcia na: Urbanway 2423 #78:
ďakujem, zašlem🙂
Reakcia na: Urbanway 2423 #78:
ďakujem, zašlem 😉
Reakcia na: Hana #77:
Pochvaly môžete zaslať na pochvaly@dpb.sk 🙂
Dobrý deň, chcem sa poďakovať veľmi milej a ústretovej pani, ktorej sme sa dovolali na uvedenú infolinku dňa 15.4.2021 o 18.42. Moja "pojašená a nezodpovedná" 9 ročná dcéra stratila peňaženku (aj s asi týždeň starou električenkou).
Dedukčnou metódou sme prišli na to, že s najväčšou pravdepodobnosťou jej vypadla v električke z vrecka bundy - tak sa aj stalo😉. Išlo o električku č. 4 v smere z Dúbravky do Karlovej Vsi. Zistili sme aj číslo vozidla, spoj - táto milá pani okamžite všetko zorganizovala a dohodla mi prevzatie peňaženky priamo u pána vodiča - tiež veľmi milý a ochotný pán.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem aj za "pojašenú a nezodpovednú" dcéru🙂 .
Reakcia na: Katarina9 #75:
Tak asi ich vo vozidle nejaký "neetický" človek našiel a zobral si ich. Môj brat zas stratil ruksak na L20 pri výstupe na zastávke Hradištná. Na ďalší deň išiel z Dúbravky do Vozovne Trnávka po ten ruksak, ktorý tam našťastie našli.
V happy ende si môže človek povedať: "Mal som to ale ja šťastie."
V opačnom prípade, keď človek svoju vec už nenájde si môže povedať: "Mal som si na tú vec dávať väčšiu pomoc."
Každopádne ja Vám prajem hlavne to aby sa Vám toto stávalo čo najmenej (najlepšie, aby sa Vám to už nestávalo, ale to nemôžem zaručiť). 😃
Reakcia na: HORVI #73:
Dobry den, s dispecingom som volala a aj na straty a nalezy do vozovne Petrzalka, okuliare sa nenasli. Dakujem za reakcie a ochotu pomoct.
Reakcia na: HORVI #73:
Ak ste sa už dovolali na dispečing, tak napíšte aj do tohto četu, že to už máte vybavené, aby to ďalší, čo sú prihlásení už neriešili a nevolali na Vaše telefónne číslo.
Reakcia na: Katarina9 #72:
Dobrý deň, zavolali ste na číslo 02/5950 5950? Je to telefónne číslo, kde príslušný za telefónom kontaktuje vodiča/ov autobusu, kde sa pravdepodobne nachádza stratená vec. Ak ešte nie, mohli by ste dispečerovi dať cenné informácie ako napr. Evidenčné číslo vozidla a presný spoj. Skúste sem napísať kedy ste išli odkiaľ a kam a ja sa Vám pokúsim identifikovať vozidlo. Prípadne, choďte tu na stránke do kolonky "vozidlá" a tam kliknite na autobusy a napíšte daný typ autobusu, ktorým ste išli. Aj to by malo pomôcť.
Dobry den, dcerka stratila/nechala v autobude dioptricke okuliare, v sobotu na linke c99, smer do Ovsista, okolo 17. Cierne s modrou na nozickach. Nenasiel prosim niekto? Velmi by nam to pomohlo. Moje cislo je 0904426946. Dakujem krasne.
Reakcia na: Matej Kollath #70:
Skús napísať na infocentrum@dpb.sk, mali by ti vedieť pomôcť.
Dobry den v poslednej 32 co isla 23:32 som vytratil telefon takze neviem zavolat na dane cislo vedeli by ste mi nejako pomoct?
Reakcia na: Mark #68:
Skúste zavolať na číslo hore uvedené číslo 02/5950 5950.
Dnes okolo 22 hodín som vystúpil na Radioska trolleybus stanica na 204 som odstúpil na Zimný Štadión a si myslím peňaženku vypadol. Je to hnedá peňaženka toru mal 5 euro. V tom. Dôležité pre mňa boli dokumenty vo vnútri. Ak niekto nájde alebo niečo vie, zavolajte mi na 0951624323. Ďakujem
Reakcia na: 810zssk #66:
ďakujem, voláme.
Reakcia na: sarila #65:
Treba zavolať na číslo uvedené vyššie.
Manžel zabudol v električke č.3 smer Petržalka včera 28.12.2020 okolo
13 h. pánske čierne kožené rukavice. Nenašiel prosím niekto? Ďakujem.
2.12.o 14.30 som stratil okuliare s puzdrom Tesco č autobusu 23
Za každé info budem vďačný,
Reakcia na: Sor23 #62:
Vďaka za uznanie. Snáď sa dostala do správnych rúk... 👍
Reakcia na: Terez #61:
Pekné od vás, dobre ste urobili. 🙂
Dobrý deň, dnes podvečer bola v buse 32 zabudnutá dámska kabelka. Odovzdala som ju vodičovi.
Reakcia na: kuci #59:
Odporúčam kontaktobvať infolinku DPB a odtiaľ Vás odkážu na danú výpravňu, resp. asi už na Olejkársku.
Zdravím
Minulý pondelok 12.10.20 som v buse do dúbravky 83 alebo 84. Stratil kľúče a mobil Samsung prosím nenašiel to niekto.Budem rad za každé info. Ďakujem.
Reakcia na: Melange #57:
Preco? Aspon mas reprezentativnu vzorku slovenskeho volicstva. 🙂
Možno by stálo za úvahu zrušiť komentáre pod touto podstránkou.
Reakcia na: Andy24 #55:
Odporúčam kontaktovať infolinku DPB, tam to vedia najlepšie.
Dobrý večer. Chcela by som sa spýtať, či niekto dnes nenašiel riflovú bundu v autobuse 32 z Botanickej záhrady smer Hlavná stanica cca o 17:05. Za Vaše odpovede vopred ďakujem.😞
tak sa našli, vyzdvihnuté vo vozovni Hroboňova, srdečná vďaka všetkým zúčastneným...
Stratila som kľúče bud v 201ke, na zastávke Toryská smer konečná (o 12,30), alebo na zastávke Hronská či v ich okolí. Dnes, 1.9. Na Infolinke DPB nič nevedia, číslo do vozovne neviem, ale skúsim zistiť, prípadne pôjdem osobne... ale keby našiel cestujci či šofér veľký zväzok kľúčov na žltej šnúrke - budem rada.
Dobrý deň, kamarát našiel v autobuse obal-nabíjačku od Airpods slúchadiel. Ak ste ho náhodou stratili, alebo viete o niekom, kto ho hľadá, prosím upozornite ho nech zavolá na tel. č. +421 915 989 101.
Reakcia na: Dzein #47:
Prevzatie nájdenej veci je možné:

v deň straty/zabudnutia - u vodiča vo vozidle,
nasledujúcich 7 dní - na príslušnej výpravni (Trnávka/Jurajov dvor, Krasňany, Petržalka, Hroboňova),
po 7 dňoch - v doplatkovej pokladni DPB na Olejkárskej ulici (oproti Novej budove SND).

Reakcia na: Jkbhndl #49:
Vy ste nečítali ani tých pár riadkov vyššie, však? 😉
Dobrý deň, stratil som v zadnej časti voza č.202, odchod 23:34 z hraničnej zväzok dvoch kľúčov s príveskom. Za každé info budem vďačný, Hanudely.
Reakcia na: Dzein #47:
Vy ste nečítali ani tých pár riadkov vyššie, však? 😉
Dobry den, vcera som v buse c.93 z Hlavnej stanice s odchodom 17:57 pravdepodobne zabudla hnedu papierovu tasku, s novym trickom, satkou a hrou pre vnuka. Srdecna vdaka za akekolvek info. Timkova
Reakcia na: Sibila #45:
Treba kontaktovat straty a nalezy, vid vyssie.
Dobry Den, Včera som zabudola na svoje dieťa tenisovú raketu, čierno-ružové športové vybavenie a zelené snickery v autobuse 94 na zastavka Blumentale, ktorý prišiel do pochádzajúce z Kollarovo nam. o 17: 12h.Vopred ďakujem pekne za odpoveď:)
Dobry den, dnes rano o 8.00-8.05 mi zrejme v elektricke 4 spadla pestrofarebna satka zn.Mango, mala pre mna vysoku spomienkovu hodnotu. Cez dispecing mi bolo odporucene, aby som si na vodica s pockala na konkretnej zastavke, bolo to cca 1,5 hod po strate. Tak sa aj stalo. Okrem toho, ze najprv so mnou nebol vobec ochotny rozpravat, nasledne ma takmer zavrel vo dverach, potom ma pocastoval viacerymi vulgarizmami v zmysle, ze ho nemam zdrziavat a zevraj uz dispecinu hlasil, ze nic nenasiel. Jedinou vyhodou tohto hlasneho a ponizujuceho vystupu zo strany vodica bolo to, ze sa o tom dozvedel cely prvy vozen a jedna z cestujucich mi stihla zakricat, ze videla na zastavke pri Tescu na stlpe prevesenu satku. Kedze to bola zastavka, kde som rano (este so satkou) nastupovala, hned som tam aj utekala. Zial, prevesena satka (sal) nebol moj. Kazdopadne, velmi pekne jej dakujem za pochopenie a tip. Keby tu moju niekto nasiel, prosim o kontakt perbenka@yahoo.com. Vodica vozidla 7943 tymto srdecne zdravim a zelam mu, aby na svojej ceste zivotom stretaval ludi omnoho milsich a chapavejsich ako je on sam. Moznoze len nemal svoj den, ale spraval sa naozaj neprimerane a hrubo.
Reakcia na: FilipK16 #42:
Treba zavolať na 02/5950 5950. Toto nie je stránka dopravného podniku, takže to nevieme zistiť.
Dobrý deň, ja by som sa rád opýtal, či náhodou včera 3.9. neostala okolo 16:00 hnedá pánska mikina v budove nabíjania čipových kariet na Olejkárskej. Vopred ďakujem pekne za odpoveď:)
Stratil som ruksak na hlavnej stanici, sivý so zelenými pruhmi, karty sú zablokované, odmena istá, 0911436717 volajte
Reakcia na: Aucs #39:
Len škoda, že sa to tá pani nikdy nedozvie, keďže tento web s ňou nemá nič spoločné.
Keby si to napísal do diskusie na SME, tak je možno väčšia šanca, že si to prečíta.
Chcem sa poďakovať za nájdenie zabudnutej bundy na linke č. 70, a rýchle vybavenie vrátenia pomocou pani na infolinke.
Reakcia na: Jozef_H #37:
Preto je najlepsie kontaktovat co najskor infolinku DPB (je tu v clanku uvedena), vedia aj v pripade stary veci vo vozidle pomoct. Sam som to uz raz potreboval.
Reakcia na: dupe #36:
Ďakujem za rýchlu odpoveď, nedokázal som zistiť, ktorá 9 to bola. niektoré sú z Jurajovho dvoru a niektoré z Krasňan.
bolo by dobre doplniť sem to článku, kontakt, resp. časy kedy človek môže prísť si pohľadať stratené veci.
Ďakujem ešte raz.
Reakcia na: Jozef_H #34:
Mozete pozriet aj do vypravy. Kliknutim na konkretne vozidlo a jeho evidencne cislo sa zobrazia blizsie informacie, aj s vozovnou https://imhd.sk/ba/vyprava
Reakcia na: Jozef_H #34:
Jurajov Dvor aj Krasňany-
Dobrý deň
ktorá je príslušná výpravňa pre električku č.9?
ďakujem
Reakcia na: mckintos1993 #32:
Bude dobre ak zavolas na vyssie uvedene cislo a tam sa spytas ci sa puzdro nenaslo. Tu ti s tym zial nevieme pomoct, treba sa obratit priamo na dopravny podnik.
Dnes ráno som v 98 okolo 6:00 nastúpil na kukucinovej a keď som vystupoval tak mi zrejme v 98 smicke vypadlo nabíjacie puzdro na Bluetooth slúchadlá NiceBoy ak by sa našlo to puzdro volám sa Martin kuklik a moje číslo je 0907241123 ďakujem pekne za odpoveď vopred dakujem
dňa 15.2. ráno 8,15 hod električka č.5 smer do Rače pri prestupe v Karlovej Vsi zabudla som modrú plátenú tašku s peňaženkou a nabíjačkou na mobil - dispečing nič nenašiel
dakujem za info mail: edicne@atlas.sk Tel: +421 940 877 031
Reakcia na: Melange #29:
Píšem to sem navyše, skúsim tam zavolať aj teraz ale podľa mňa sa tam dovolám až zajtra.
Reakcia na: MattPaul #28:
Sem píšete zbytočne, treba postupovať podľa inštrukcií v článku vyššie.
Zdravím, dnes som zabudol kufrík s náradím v autobuse 21.
Čas - 16:04 nástup na Milana Marečka, 16:14 výstup na Bory Mall. Možé je, že ostal vonku ale asi ťažko som ho kladol. Nechápem ako sa to stalo, očividne som riešil niečo na mobile a potom už bol vyzdvihnutý autom do Prahy.

Prosím o akékoľvek info, nemá veľkú hodnotu ale šrobováky boli moja srdcovka.
Dobrý deň, dnes okolo 18:30 som v 93 smerom na hlavný stanicu stratila Isic, prosím kontaktujte ma na 0902058547 alebo email jasskova@gmail.com. Ďakujem
Dobry vecer, stratila som svadobnu obrucku z bieleho zlata. Vnutorna cast je vygravirovana. Nalezca bude financne odmeneny. Kontaktujte ma prosim na cisle 0911 759 381
Dobry vecer, syn vcera v poobednych hodinach stratil kluce, cestoval linkou 21 z DNV na Patronku, 30 z Patronky na Lafranconi a 39 od Lafranconi na Martinsky cintorin. Na zvazku bolo 5 klucov a svetlozeleny privesok z “pamatovej peny”. Kontaktovali sme aj vozovnu, zatial neuspesne. Ak by niekto take kluce nasiel, prosim o info. Dakujem.
Našli sa GASTRO LÍSTKY

Ak poznáte značku, hodnotu, počet, dátum, miesto a čas, sú Vaše. Ak nie, sú moje. 😉
Ak niekto dnes podvecer zabudol plysaka Nema v elektricke na linke 6 - 7107, zvonku zlta reklama Nikon, najde ho u vodica. Bol som poctivy nalezca. 😎
Dobrý deň všetkým, syn dnes stratil kľúče, a to buď medzi školou na Medzilaboreckej a zastávkou na Tomášikovej alebo v96-ke, kde sa ale nenašli, bol som o 15-tej na letisko a hovoril som s vodičom. Na zväzku sú 3ks kľúčov, 3 čipy - jeden čierny klasický, jeden okrúhly žltý a jeden šedý čip v tvare šikmého kosoštvorca. Ak by niekto našiel nech mi dá vedieť. Ďakujem pekne.
Dobry den,
Dnes 15.1 o 9:22h v elektricke c 9, zastavka Saleziani smer Karlovka, mi vypadla modra capica s modrym brbolmcom a ciernou brosnou.
V pripade najdenia ma prosim kontaktujte 0915562445.
Dakujem pekne
Dobrý deň,
včera som stratila pravdepodobne v autobuse číslo 65 náušnicu v tvare srdca. Išlo o autobus, ktorý síce meškal ale zo Zlatých pieskov išiel smer do Rače okolo 9:55 (meškal asi 20 min.)
Nikoho som zatiaľ nekontaktovala. Vopred ďakujem a prosím Vás kontaktujte ma ak ste ho našli klaris.vierikova@gmail.com
dobry den, dnes som stratila zasnubny prstienok ( strieborny uzky s malym bielym kamienkom) v elektricke c 6, ktora isla z Molecovej na safarikovo námestie, prosim, ak ste ho nasli, kontaktujte ma, velmi prosim, na 0910357847. dakujem.
Reakcia na: Litwo #17:
Zdravim, volali ste na horeuvedenu infolinku DPB hned po uvedomeni si straty? A bola to urcite strata? Nemohla to byt kradez?
Dobry den. Vcera 11.12.2018 cca o 18:00 som stratil penazenku s dokladmi v trolejbuse 202 (212). Vystupoval som na zastavke Prievozska. Prosim nalezcu aby ma kontaktoval na cisle 0902142757 alebo mail litvaj.martin@gmail.com Nalezcu odmena neminie 😉
Dakujem dopredu velmi pekne. Martin
Ak sa pozriete vyssie, su tam kontakty kde to mozete zistit.
Dobry den, nenasla sa cerveno-cierna burton taska v stredu rano 14.11.???
Dobry den,
nenasla sa prosim vcera kniha Percy Jackson / Kliatba titanov, pravdepodobne v spoji 202, prip. 212.
dakujem
Reakcia na: 3533 #12:
dakujem, skusim
Reakcia na: badgirl #11:
Dobrý deň, ak ste tak ešte neurobili, skúste sa obrátiť aj na infolinku DPB ( číslo je uvedené v článku). Verím, že sa Vaše veci nájdu
Ahojte, nenasiel niekto dnes 02.11. po 14 30 v buse 83 alebo 92 sacik so strikovanymi vecami - ponozky a celenka? Nevsimla som si roztrnutu tasku, tak zrejme vypadli:-(
Reakcia na: astr #9:
tak sa nasla,tesim sa 🙂
Dobry den, uz sme sa obratili aj na DP, ale pisem aj tu: vcera poobede 16.10. stratil syn hnedu penazenku s dokladmi pravdepodobne v elektricke 9. Pokial ju niekto nasiel (pripadne ak sa nasli len doklady), kvoli tym dokladom by som bola stastna, keby sa nasla. Dakujem
Reakcia na: ajvana61 #1:
Dobry den, tie damske plavky by som zobral ak by sa dalo. Dakujem.
Reakcia na: Dendy #6:
Ako je napísané v článku, treba sa obrátiť na tú infolinku.
Dobrý deň, nenašiel prosím niekto vo štvrtok 12.10.2018, v električke č.4 smer z mesta do Dúbravky modré púzdro s dámskymi dioptrickými okuliarmi. Okolo 16:00, v Dúbravke. Maminka ich tam zabudla a chýbajú jej ? . Ďakujeme za info.
Dobrý deň, prosím Vás nenašiel sa v nedeľu doobeda 30. septembra v Bratislave v trolejbuse č. 201, kľúč od dverí s modrým plastovým vchodovým otváračom a malou fotku v zaliatou v plaste?


Ďakujem Ľuboš
Dobry den. Dnes doobeda som nasla v elektricke c.4 ruzovy iPhone Plus. Odovzdala som ho na policii v Senci. Dufam, ze najde svoju majitelku/majitela ✌?
Dobry den, syn si zabudol v elektricke 5 minuly tyzden ruksak a ked si ho vyzdvihol vo vozovni Krasnany, nasledne v nom nasiel aj dioptricke okuliare, ktore nie su nase. Farba je nieco medzi bordovou a fialovou, znacka AW, okuliare maju na sebe dost silne znamky pouzivania, ale ak by niekomu chybali, poslite mi spravu cez facebook - Maria Majetic
Reakcia na: ajvana61 #1:
Treba sa obratit na dopravny podnik, my to nemame sancu vediet.
Dobrý den, prosim vas nenasla sa v utorok 24.7.2018 cca po 16.00. hod v autobuse č. 65 -smerom na Čiližsku igelitova taska s plavkami , knizkou a obalkami z banky?ďakujem
Alena Maršalková