Reakcia na: Isidor #8099:
Nemaj obavy, je to zákonom technická pamiatka. Ja mám skôr obavy zo samotného prevozu. Jednak, že z DPMK do TMB nikto neprišiel aj napriek tomu, že to bola požiadavka a takisto neboli splnené niektoré technické záležitosti. Chápem, že v DPMK majú dosť iných starostí, ale takto zanevierať na budúce najcennejšie vozidlo električkovej dopravy tiež nie je férové.
student
vezie sa napr v 11tke 40 pasazierov a ani jeden nema listok.a revizorov niet tam,ale sa vozia na 5ke , kde ma kazdy listok,resp je tam mozno jeden dvaja na cierno.tak a potom o com to je? ale tak nech sa vozia zadara ...tak tam dajte iba cez predne dvere alebo dajte tam staleho revizora a nech aj oni platia.tak toto nie je diskriminovanie ludi,ktori platia? toto rieste a nie somariny...vam unika podstata kultury cestovania.